KurumsalHAKKIMIZDA

2001 yılında, yurt içi- yurt dışı her türlü inşaat ve endüstriyel tesislerin elektrik tesisatı ve donanımının yapımını üstlenmek ve bu iş kollarının gerektirdiği taahhüt işlerini yürütmek için kurulan Elit Enerji, sağladığı güven ve kalite sayesinde kısa zamanda büyük adımlar atmıştır. Kurulduğu günden bu yana, gerek özel gerekse tüzel müşterilerinin memnuniyetini ilke edinen firmamız durmaksızın kendini geliştirmekte ve büyümektedir.

Elektromekanik, enerji iletimi, otoyol aydınlatma, enerji dağıtımı ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet gösteren Elit Enerji, yüklendiği yatırımların projelendirilmesinden işletmeye alınmasına kadar, bakımları da dâhil olmak üzere, anahtar teslimi birçok projenin altına başarıyla imza atmıştır. Firmamız bu projelerin kapsamında yer alan, projelerin hazırlanması ve dokümantasyonlarının yapılması, malzeme ve ekipman temini, üretim-montaj ve devreye alma hizmetlerini değişim ve gelişim odaklı hareket eden deneyimli mühendis ve tekniker kadrosu ile yürütmektedir. Ayrıca projelerin gerektirdiği mühendislik hesaplamaları, tüm detay projeler, keşif özeti ve icmali, malzeme marka listesi ve birim fiyat tariflerini firmamız bünyesindeki teknik tasarım grubu hazırlamaktadır.

Elit Enerji taahhüt işlerinin projelendirilip anahtar teslimine kadar olan süreci üstlenmesinin yanı sıra, satış faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Güç dağıtım trafoları, orta gerilim hücreleri, bağlantı elemanları, elektrik motorları ve daha birçok malzemeyi ihtiyaç sahibi müşterilerine temin etmektedir.

Elit Enerji taahhüt ve satışta gün geçtikçe artan başarılı iş deneyimini önümüzdeki yıllarda da hizmet kalitesini esas alarak devam ettirmek istemektedir. Kendini her daim geliştiren ve gün gün büyüyen firmamız, yurt içi-yurt dışı piyasalardaki rekabet gücünü başarılı iş deneyimlerinden ve siz müşterilerinin memnuniyetinden kazanacaktır.

 

MİSYON

  • Elit Enerji olarak satışta teknik ve lojistik desteği en üst düzeyde tutmak,
  • Çalıştığı firmalara kaliteli malzemeyi uygun fiyatlara tedarik ederek çözüm ortaklığı sağlayabilmek,
  • Yurt içinde – yurt dışında distribütörlük ve bayilik ağını genişleterek ürün tedarik kalitesini geliştirmek. Bunun sonucunda müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere taşımak,
  • Üstlendiğimiz taahhüt işlerini kaliteli malzeme ve işçilikle müşteri memnuniyeti esasına bağlı yürütüp, güvenilirliğin simgesi haline gelmek.

 

 

VİZYON

Müşteri memnuniyetinin devamlılığını ilke edinen Elit Enerji, elektrik mühendisliği hizmetlerinin yenilikçi ve lider kuruluşu olmayı amaçlamaktadır. Hem satış hem de taahhüt işlerinde büyük adımlar atarken odaklandığı başarı ve kalite hedefine ulaşmak birincil vizyonumuzdur.