Güven İşbirliği Getirir

Elit Enerji

Elit Enerji, kurulduğu günden bu yana, Alçak ve Orta Gerilim Şalt Ürünleri satışında müşteri memnuniyetini ve üründe kaliteyi esas almıştır. Kalite ve memnuniyete dayalı iş politikası sayesinde hızla büyüyen firmamız, ileriye yönelik planlamalarını da bu esaslara bağlı kalarak gerçekleştirmektedir.

Elit Enerji

Hakkımızda

2001 yılında, yurt içi ve dışı her türlü inşaat ve endüstriyel tesislerin elektrik tesisatı ve donanımının malzeme tedariklerini üstlenmek için kurulan Elit Enerji, sağladığı kalite ve güven sayesinde kısa zamanda büyük adımlar atmıştır. Kurulduğu günden bu yana, gerek özel, gerekse tüzel müşterilerinin memnuniyetini ilke edinen firmamız durmaksızın kendini geliştirmekte ve büyütmektedir.

Elit Enerji, Nexans Kablo Aksesuarları Türkiye distribütörü olarak, ısı büzüşmeli kablo başlık ve ekleri, ayrılabilir ekranlı kablo başlıkları (L ve T tipi), GPH markalı mekanik konnektör ve pabuçların satışını yapmaktadır. Bunun yanı sıra, Türkiye’nin önde gelen Orta Gerilim Şalt Üreticilerinin bayisi olarak, güç dağıtım trafoları, orta gerilim anahtarlama üniteleri, bağlantı elemanları ve konusuyla ilgili birçok malzemeyi müşterilerinin talebi doğrultusunda ürün kalitesini ve memnuniyetini gözeterek tedarik etmektedir.

Elit Enerji, satışta gün geçtikçe artan başarılı iş deneyimini malzeme çeşitliliği ve kalitesini esas alarak devam ettirmektedir. Kendini her an geliştiren ve gün gün büyüyen firmamız, yurt içi ve yurt dışı piyasalardaki rekabet gücünü başarılı iş deneyimlerinden ve siz müşterilerinin memnuniyetinden almaktadır.

Elit Enerji

Misyon

Elit Enerji olarak; Satışta, teknik ve lojistik desteği en üst düzeyde tutmak, çalıştığı firmalara kaliteli malzemeyi uygun fiyatlarla tedarik ederek çözüm ortaklığı sağlamak, Yurt içi ve dışında distribütörlük ve bayilik ağını genişleterek ürün tedarik çeşitliliğini ve kalitesini geliştirmek,

Bunun sonucunda müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere taşıyarak güvenilirliğin simgesi haline gelmek, misyonumuzdur.

Vizyon

Müşteri memnuniyetinin devamlılığını ilke edinen Elit Enerji, elektrik malzeme tedarik hizmetlerinin yenilikçi ve lider kuruluşu olmayı amaçlamaktadır.

Kaliteli malzeme çeşitliliği ve rekabetçi fiyat politikası ile büyük adımlar atarken odaklandığı başarı ve kalite hedefine ulaşmak birincil vizyonumuzdur.